Siatko-Max

Stawiasz na profesjonalizm? Dobrze trafiłeś!
Firma Siatko-Max to zgrany zespół fachowców, którzy sprawnie i rzetelnie zajmą się ogrodzeniem Twojej działki.

Produkujemy i montujemy płoty, bramy i ogrodzenia w Wielkopolsce już od dwunastu lat. Przez ten czas nauczyliśmy się, że dobrze wykonana usługa to taka, której poświęci się wystarczająco dużo uwagi. Lubimy naszą pracę i zawsze stawiamy na zadowolenie klienta, dlatego staramy się dostosować do Państwa życzeń i wskazówek.

Wystarczy się z nami skontaktować, a w ciągu kilku dni przyjedziemy na darmowe oględziny, po których w najbliższym możliwym terminie zabierzemy się do pracy – osadzenia słupków i naciągnięcia siatki ogrodzeniowej. Poznań przekonał się wiele razy, że naszą domeną jest szybkość wykonywania zleceń. Z nami Państwa ogrodzenie będzie gotowe w ciągu dwóch tygodni od momentu zamówienia!

Warto nam zaufać – Siatko-Max to firma nie tylko montująca, ale także produkująca ogrodzenia. Podczas realizacji zlecenia jesteśmy samowystarczalni, a nasze materiały to najwyższej jakości siatki i słupki, które zapewniają trwałość oraz estetykę wykonania przez długie lata.

[nggallery id=”2″]

Kilkunastoletnie doświadczenie oraz zaangażowanie, z jakim podchodzimy do każdego zlecenia, przyciągnęły już setki zadowolonych klientów. Dołącz do nich! Wystarczy jeden telefon pod numer 601 85 82 84 lub wiadomość na siatkomax@onet.pl.

Profesjonalnie wykonane ogrodzenia, siatki ogrodzeniowe, bramy? Poznań już wie, do kogo się zwrócić. Teraz czas na Ciebie.